Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZÜLEYHA'NIN RÜYASI- İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Züleyha
Merhabalar.Ben ileride belirli bir kişi ile evlenmemin hayırlı olup olmayacağını öğrenmek için istiareye yattım.Rüyamda evimin banyosundayım.Her yer bembeyaz,çamaşır makinesinin üzerinde krem rengi uslu duran bir köpek var ve oturuyor.Köpeğin kafasında duvağa benzeyen beyaz bir örtü var.Benim yanıma bir arkadaşım geliyor üzerimizde bembeyaz kıyafetler var ve ufak bir münakaşa yaşıyoruz. Rüya kafamı çok kurcaladı ve karışık olduğu için yorumlayamadım.Yorumlarsanız çok memnun olurum,teşekkürl
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şartlanarak yattığınız için istiare rüyaları genelde istenen sonucu vermiyor. Eğer çok çaresiz bir durumda iseniz sizin niyetiniz için bir başkasının rüyaya yatmasını isteyin. O kişinin bile istiare niyetinizi görmesi her durumda mümkün olmayabiliyor. Rüyanız yeni bir dost edineceğinizi ve diğer arkadaşlarınızla aranıza mesafe gireceğini haber veriyor. İstiare niyetinizle rüyanızın bir alakası yok zannediyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA