Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNEP NUR'UN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep nur
Rüyamda ilkokuldayken hoşlandığım bir arkadaşımı gördüm. Normalde benimle konuşmayan birisiydi. Uzun zamandırda hiç bir şekilde karşılaşmadık. Görüşmedik. Rüyamda bi dershanedeydik beni görünce selam verdi benimle konuştu. Bana hiç olmadığı kadar samimi davrandi. Serçe parmağımı alıp öptü. Yanımdan ayrılmadı. Sınava girdik birlikte. Sonra tekrar gittim dershaneye bu sefer onu göremedim ama aklim ondaydi filan. Açıkçası uzun bir süre sonra hiç aklımda değilken neden ruyama girdi merak ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Saf ve temiz sevgiyi onda bulmuşsunuz ve ondan sonra da belki hiç böyle temiz bir sevgi bulamadınız. Şimdi ise sevmeye, sevilmeye, ilgiye ihtiyaç duyduğunuz bir dönemdesiniz. Bilinçaltınız bu güzel aşkı anıların arasından çıkartmış ve sizi avutmaya çalışmış. Bu rüya haberci değil ama bir sevgiliye ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA