Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNEP'İN RÜYASI: RÜYADA PİLAV DAĞITMAK

21.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Merhaba kahin. Rüyada hafıza kaybına uğradığımı ve vefat eden annemi görüyorum ağlayarak anne ne olur bana anlat nasıl bu hale geldim diyorum daha sonra evde elektrik saatlerinin patladığını anımsıyorum ve daha sonra önümde büyük tencerede pirinç pilavı olduğunu pilav dolduruyorum birkaç kişiye gerçek hayatta nişanlı olan kaynım elinde kaplan geliyor ona az pilav çok az tavuk ve birtane köfte veriyorum köfteyi kaba koyarken yarısı parçalanıyor ve yine kaynım bir bakıyorum elinde kottan yapılmış bot ve 2tane çocuk ayakkabısı bana göstererek size aldım diyor bende istemiyorum diyorum onları geri götür ihtiyacımız yok diyorum yorumunuz için şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, sıkıntılı bir dönem geçiriyor olmalısınız. Sorunlarınızı halledebilmek için birinden destek bekliyorsunuz. Bir para ya da kısmet söz konusu. Bu para elinize geçince maddi yardım yapıp hayır işleyeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA