Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNEP'İN RÜYASI: RÜYADA CAMİ GÖRMEK

13.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Rüyamda ölmüş amcamı bi arabanin içinde görüyordum ona sesleniyodum ama bana cevap vermeyip arabayi surmeye basliyordu arkasindan kosuyordum ama yetişemiyordum. Daha sonra yanimda kocaman bi cami vardı esim ve cocuklarim caminin içinden bana sesleniyordu. Küçük kızım " anne caminin önündeki suları başından dök sonra yanimiza gel yoksa giremezsin iceri " diyordu. Gidiyorum caminin önüne bütün sicak suyu başımdan aşağı dokuyorum sonra esim bana sesleniyor hepsini dokme suyun ben onunla imama cay demliycem diyor ama ben onu dinlemeyip hepsini dokuyorum ama bi türlü su bitmiyor ve caminin içine giremiyorum. Yorumlar mısınız lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cami hedefleri sembolize eder. Hedeflerinize ulaşamamaktan yakınıyorsunuz ama elinizdeki fırsatları iyi değerlendiremiyorsunuz. Bu rüya size fırsatların farkına varın ve doğru zamanda doğru yerde kullanın diyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA