Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEREN'İN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLMAK

25.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeren
Merhaba.Boşanmış ve çocuğu olmayan bir kadınım.Rüyamda hamile olduğumu gördüm.Elim karnımdaydı ve karnım büyüktü.Muayne sırası bekliyordum ayaktaydım ve kalabalıktı soram birine erkek dedim.Üzerimde saten tarzı yavruağzı bir gecelik vardı.Doğuma geldim diyordum.Bir anda dışarda buldum kendimi aynı şekilde kıyafetli küs olduğum iş arkadasım var gerçekte araba kullanmıyor ama Rüyamda çok yeni olmayan 25 plakalı siyah bir araba kullanıyordu.arabanın arkasında bir araba vardı onu çekiyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hamilelik rüyaları kadınların sıkıntılı dönemlerinde en çok gördükleri rüyalar arasındadır. Rüyada hamilelik sıkıntılı bir bekleyişi temsil eder. Doğurmak ise bu sürecin son bulması anlamına gelir. Ama sizin rüyanızın sonu böyle değil. Dediğim gibi sıkıntılı bir süreçte olduğunuz için bu durum rüyanıza 'hamilelik' olarak yansımış. Umarım kısa zamanda bu süreci atlatırsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA