Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YOK YEA'NIN RÜYASI- RÜYADA BOŞLUĞA DÜŞMEK

01.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yok yea
Mrb kahin.bi gece önceki rüyamda, bir yere tırmanıyorum,bina gibi.binanın tepesinde bir dolu kuş var. bunlar nerden gelmiş diye bakarken kuşların beyaz,gri renklerde hepsinin kafasının kopuk olduğunu görüyorum.sonra uyandım.dün gece de: çok yüksek bir yerdeymiş iş yerindeki masam koltuğum odam.birden boşluğa düşmeye başlıyorum ve sadece masamla sandalyem kalıyor. gerçek hayatta yeni terfi aldım ve kendime ait odam olduyorumlarınızı merakla bekliyorum. teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki rüya da kötü haberleri ve buna bağlı sinirsel buhranları, ruhsal sorunları anlatıyor. Siz kariyer hedefinize ulaşmışsınız ama bazı sorunlar da arkasından gelecek. Bunlar ulşatığınız hedef ile ilgili. Yani terfi almasaymışsınız yaşamayacakmışsınız sanki. Siz rüyayı uyarıcı olarak alın azami dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA