Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YILAN'IN RÜYASI: RÜYADA YILAN BESLEMEK

01.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yılan
Rüyamda yürürken yolda susamış, yorgun yaşlı yılan gördüm. Dayanamadım yanına gidip neyin var dedim, bi su birikintisinin yanındaydı. Su içemiyorun dedi, hortumdan akan su da vardı, hortumu elime alıp yılanın ağzına değdirdim, içti ve çol teşekkür ettiğini söyledi, bayırdan inemedi bayırın sonunda karşıda ki yeşilliklere kadar eşlik ettim, vardığımızda "şimdi daha iyi misin?" diye sorduğumdan tekrar teşekkür etti. Ben arkamı dönüp gidecekken arkamdan yavaşça geldi. Arkamı dönüp ona "sen burada kal gelme"dedim. Durdu, karşıya kadar geçtim gidişimi izledi öylece. Bayıra kadar çıktım gelmeye çalışıyordu sanki, bi anda korku heyecan sardı hızlı hızlı bayırı çıkmaya başladım. Tam olarak anlamını bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi olarak güçlenmeye çalışıyorsunuz ama bunu bir hırs haline sakın getirmeyin. Rüyanız sizi uyarıyor, hırsınızı büyütürseniz bu durum kendinize zarar getirebilir. Dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA