Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YELİZ'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK

25.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeliz
Salm annem rüyasında benim yaklaşık bir yıl önce tanışıp konuştuğum ve üç ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımı görmüş biz görücü usulüyle tanıştık iki kez ayrıldık ortada sebeb yokken annem onun öldüğünü görmüş başında öyle bi ağlıyorum ki başıma ağrı girdi ağlamaktan bi yandan da kurandan Yasin okuyorum diyo hocayda yalvarıyorum belki ölmemiştir yüzüne su serp diye hocada o artık öldü bitti demiş yıkadık baksana demiş bize aracı olan bi abla vardı o hiç istememişti sevmemişdi onu oda başında ağlıyormuş anneme para vermeye çalışıyormuş sen kuran okudun bu senin hakkın die annemde o benim oğlum nasıl para alırım diyomuş annem hocaya tekrar yalvarmaya başlamış yüzüne su Çarp die kalkıp suyu annem dökmüş canlandı kalktı diyo nasıl sevindim diyo oturmuş babamla konuşuyormuş babam ona nasihat veriyormuş namazlarını kıl oda dinliyomuş güzel güzel bizim evden çıkmıyo ben artık gitmem demiş yorarsanız sevinirim kahin şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba gördüğünüz rüya biraz karışık. Ama kısaca rüyanızı özetleyeyim. Birini öldürmek, bir bağı, bir ilişkiyi kopartmak anlamına gelir. Anneniz de bu ilişkiyi kafasında bitirmiş, yani artık bir araya gelemeyeceğinizi düşünüyor olmalı ki bu rüyayı görmüş.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA