Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAREF'İN RÜYASI-RÜYADA CEBE TUZLUK KOYMAK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaref
İs ile ilgili toplantıdayım. Mola veriliyor.otel odası gibi bir yer.çıkıyorum kapıyı arkamdan kapatıyorum ama kapanmıyor. Aralık kalıyor. Asansöre binip aşağı kattaki marketten birseyler almak istiyorum.8.kat 8 numaralı oda diye aklımda tutuyorum.marketi geziyorum.dışarıda oluyorum cebime tuzluk koyuyorum.daha sonra bir evde oluyorum tanidiklarlâ. Balkonda yataklar var.büyük olana yatıyorum. Çok rahatti.yorgan renkli Desenli.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir görüşmeye çağırılacaksınız ya da işle ilgili bir görüşmeniz olacak. Verilen rakamlar bununla ilgili bir ipucu. Aslında rüya bir uyarı taşıyor. Tuzluk acı ve kötü sözleri temsil eder. Siz bu görüşme esnasında kullandığınız lisana çok dikkat edin. Varsa öfkenizi saklı tutun ya da günlük konuşma dilinizden uzaklaşın. Rahat yatak bir yolun sizi ferahlatacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA