Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YALNIZ KADIN'IN RÜYASI- RÜYADA ÖLEN ESKİ SEVGİLİYE SARILMAK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yalnızkadın
Merhaba.2 yıl önce sevgilim vefat etti.Çok zor dönemler atlattım.Yeni 6 aylık bir birlikteliğim var.Bu gece ölen sevgilimi gördüm.Rüyamda sağlıkçıyım.Arkadaşım evine çağırıyor telaşlı bir şekilde bende gidiyorum.içeri girdiğimde ölen sevgilim yatakta yatıyordu.Onu iyileştirmeye çalışıyordum.İyileştirdiğimde sarılarak beni kendine çekti ve dudağımdan öptü.Ben onu özlediğimi hissettim ama şu an sevgilim olduğu için itmeye çalıştım.Sonra karşı koyamadım ve dizlerinde uyuduğumu hatırlıyorum.Tabiri?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Artık ruhu ölüler katına çıkacak. Ara boyuttaki zamanını doldurmuş ve size veda etmek istemiş olmalı. Ölülerin ruhları, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıla yakın bir süre ölümle yaşam arasında bir ara boyutta beklerler. Burası bir mekandan çok bir hayaller alemidir. Aslında buraya daha önce de çıkmışsınızdır mutlaka ama hatırlayamıyor olabilirsiniz. Ruh burada ölümü idrak eder, vicdanı ile yüzleşir ve yaraları sarılır, iyileşir. Sonrasında ya dünyaya yeniden bedenlenir ya da bir üst boyuta çıkar. Sanırım arkadaşınız ara boyuttan ayrılmak üzere ve sizi hayallerinin içine çekmiş. Ona veda etmişsiniz, o da size. Bundan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA