Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

WSEGW'NİN RÜYASI: RÜYADA TAVA GÖRMEK

30.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen wsegw
Gözlerimi açtığımda bir avm’deydim orada bazı kimselerle konuştuktan sonra bir kadın geldi bana bir tava veri onu avm’nin önüne satılması için koymamı söyledi aldım tavayı satılması için avm’nin önüne koydum sonra birdenbire ailem gelip benden tavayı satın aldılar sonra ben yukarıya çıktım ve tavayı bana veren kız ile konuşup tavayı sattığımı söyledim kız bana biraz gülümsedi eliyle yanağıma dokundu ve sonra bir şey söylemeden gitti birdenbire elimde ekmekler beliriverdi kasaya doğru ilerlerken kendimi avm’nin önünde buldum ailemle yemek yemişiz sanırım sonra elime tavayı verip onu avm’de yıkamamı söylediler içeri girdim tavayı yıkadım ve sonrasında koskoca avm birden bire bir eve dönüştü evin içinde 1 ünlü, amcam, babam, annem, babaannem ve dedem vardı ne olduğunu anlamaya çalışırken dedem geldi yanağıma dokunu ve gitti sonra eskiden başka bir rüyada gördüğüm bir heykeli gördüm fakat büyük olan heykel kırıktı çevremdeki ailemden insanlar bana umutla bakıp küçük heykeli tamir edip edem
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, elinize bir girişim fırsatı geçecek. Sizin için yeni kazanç kapıları doğabilir. Aileniz de bu konuda size destek olacak. Ekmek görmeniz de yeni gelir kapısını destekler nitelikte. Ancak bu süreçte ketum ve asık suratlı birine dikkat edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA