Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UMUTLU'NUN RÜYASI: RÜYADA KOŞU YAPMAK

03.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umutlu
Merhabalarerkek arkadaşımla ayrıldık, hayırlısı olması için çok dua ediyorum. bir gece rüyamda eski öğretmenimi gördüm futbol sahasında duruyordu. bana sahanın etrafında 3 tur koşarsam dileğimin kabul olacağını söyledi dediğini yaptım ve çok keyifli bir koşuydu. koşudan sonra yerde bulunan yuvarlanmış kağıtlardan birini uzak mesafeden hocanın üzerine atıp vucuduna denk getirirsem kabul olacağını söyledi hemen dediğini yaptım 2. yada 3. atışta başardım bunu. sonra kağıdı açıp ilk okuduğumda devrik bir cümle olduğu için anlamadım 2.ye okudum. dileğimin ne olduğunu bildiklerini ama zaman alacağı yazıyordu. yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınızla yaşadığınız ayrılık sizi fazlasıyla etkilemiş. Yaşadıklarınızdan ders çıkaracağınız bir dönemdesiniz ve bazı şeylerin kıymetini anlamanız için tekrar tekrar yaşamanız gerekiyor. Dileklerinizin olması için biraz çabalamalısınız. Bu rüya gerçekten de kalbinizden geçirdiğiniz olmasını dilediğiniz şeylerin bir süre sonra gerçekleşeceğini müjdeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA