Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UÇAK KAZASI'NIN RÜYASI: RÜYADA UÇAK DÜŞMESİ

22.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Uçak Kazası
Rüyamda uçakta yolculuk yapıyordum. Derken uçak köyümün semalarında gezinmeye başlıyor. Bu uçak buraya nasıl geldi derken hızla yere doğru çakılıyor uçak. Paramparça oluyor. Ölenler var. Ben sağ kurtuluyorum ama sol kolumda derin çizikler var. Köylüler başımıza toplanıyor. Aralarında annem de var ona buradayım bir şeyim yok diyorum. Ertesi gün oluyor. Uçak kazasından geriye birşey kalmamış. Tüm delilleri toplamışlar. Rica etsem rüyamı yorumlayabilir misiniz?Not: Gerçek hayatımda köyüm ile fazla bağım yok. Oradaki akrabalar ile görüşmüyorum. Yanı sıra annemin de köy ve köydeki akrabalar ile iletişimi yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu rüyayı izlediğiniz bir filmden ya da okuduğunuz bir kitaptan izleyerek görmüş olabilir misiniz? Eğer böyle değilse, rüyada uçak düşmesi, büyük bütçeli kurumların zarar etmesi, batması ya da kapanması anlamına gelir. Bu ekonomik zorluk bahsettiğiniz köydeki insanları etkileyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA