Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE ŞENTÜRK'ÜN RÜYASI- RÜYADA KUZGUN GÖRMEK

21.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe Şentürk
Merhaba. Rüyamda evimizin balkonundayım.her tarafımda örümcek ağları ve içlerinde örümcek var. Çok korkuyor ve kıpırdayamıyorum. Bir anda yanımda bir kuş beliriyor.Siyah büyük bir kuş.Elime alıyorum bi şekilde evin içindeyim.Diğer kuşlarımın yanına götürürken sırtında bir gözü daha olduğunu görüyorum.Turuncu gözleri var.Sakince bana bakıyor ve çevremdekiler bu kuşun kuzgun olduğunu söylüyor.Üç gözlü bir kuzgun.Ayağında bir not bağlı.Mani gibi fakat ne yazdığını hatırlayamıyorum.Sizce anlam nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evinizin dışında yapılan bir büyüye denk gelmişsiniz ve ruhunuz bu enerjiden kurtulmaya çabalıyor. Evren bunun için size yardım edecek merak etmeyin. Gönderilen üç gözlü kuzgun kılavuzluğu temsil ediyor. Aslında bu rüya üçüncü gözün açılmasını ya da üçüncü göz açılmışçasına farkındalığın artmasını sembolize ediyor. Evren sizi doğru yönlendirecek. Nasıl olduğunu bilmeden içsel bir biliş ile doğruya yöneleceksiniz. Kuzgunun ayağındaki notu keşke hatırlasaymışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA