Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE'NİN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜ YAPTIRDIĞINI GÖRMEK

05.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe
Rüyamda bizim aile dostumuzdan bir teyze bana büyü yaptırıyor ve bir arkadaşım bayan benim içime giriyor ruhu sürekli birbirimizle kavga ediyoruz o bana vuruyor ben ona vücudumuzu yaralıyoruz. ve ben bu olayı o tanıdığımız teyzenin oğluna anlatıyorum gülüyor. sonrasında bir erkek elinde köpek gezdiren kört bir kıza bir şey veriyor kağıt gibinsonra büyü bozuluyor. eve gidiyorum o teyze annemle beraber oturuyor. teyzenin oğluna mesaj geliyor ben açıyorum bana büyü yaptıklarının konuşmasını okuyorum yemeğime yaptırdıklarını öğreniyorum ve teyzenin suratına tükürüyorum sonrasında iki elimi avucumla yüzünü tutup kevser suresini okumaya başlıyorum değişik hareketler sesler çıkartmaya başlıyor. ama kevser suresini tam okuyamadım ilk başını doğru okudum sonrasında kevser değil bilmediğim bir şey okudum. sonra kevseri okuyamayınca Eüzübillahimineşeytanirracim demeye başladım ve uyandım. çok merak ediyorum anlamı ney acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şu sıralar hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler var. Sorunlarınıza çare bulamıyorsunuz ve çoğu zaman umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Bu rüya size inancınızı asla yitirmemeniz ve sabretmeniz gerektiğini söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA