Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞBİŞ IRMAK'IN RÜYASI- RÜYADA ASANSÖRDE DOKUZ BASMAK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Hayırlı gunler ben rüyamda asansöre bindim rakamlara basıyorum 90 kadar basıyorum sonra diyorum ben 9 uncu kata çıkacam deyip dugmeye basıp 9 a kadar getiriyorum sonunu hatırlamıyorum yani çıkıp çıkmadıgım net degil.sonra uyanıp tekrar yattıgımda eski eşimin evindeyim eski kaynımla oturuyoruz bana karşı çok ii hepsi ama eski eşimin yeni karısıda orda ben görmüyotum odada kapısı kapalıymış ben gideyim ne geregi var burda olmanın diyorum masanın üstünde kolyeye benzer bişey görüyorum kadınınmış ga
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi hayatınızı kendiniz acı içinde yaşamayı seçiyorsunuz. Dokuz rakamı bunu temsil ediyor. Eski eşinizin evinde olmanız da aklınızın hala onunla meşgul olduğunu haber veriyor. Belli ki bu durum size acı veriyor ama hala onu unutmak yerine bu acıyı sindirerek yaşamanın peşindesiniz. Biraz aydınlığa ve farklı tercihlere ihtiyacınız var sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA