Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞBİİŞ'İN RÜYASI- RÜYADA PENCERELERDEN GEÇMEK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğbiiş
Rüyamda okulumun kütüphanesinde gördüm kendimi. Ama değişikti odadan odaya geçiyorduk kütüphende ve her odada ufak kare pencereler vardi diger odalari goren. Bende o pencereden gecmeye calisiyorum. Ve gectikten sonra pencerenin camı düşüyor karşımda da eski sevgilimin yakın arkadaşı var. Ürktüğüm için onun omzuna kapanıyorum. Sonra cam 3 parçaya bölünmüş. ben o çocuk kimseye söylemez diye düsünürken o kötü niyet olmayan komik bir ifadeyle "camı kırdı" dedi sadece
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi zihninizde bir oraya bir oraya dolanmışsınız. Birine ihtiyacınız var aslında ama güvenebileceğiniz biri yok hayatınızda. Üstelik istemeden kalp kırıyorsunuz. Yakında biri çıkacak karşınıza ve söylediklerinize çok da önem vermeyecek, sizinle siz olduğunuz için ilgilenecek. Gördüğünüz genç sadece bir sembol. Karşınıza çıkacak kişi bir yönü ile ona benzer olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA