Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBA19'UN RÜYASI: RÜYADA KAZA GÖRMEK

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuba19
Rüyamda bi otobüsün icerisinde cok hızla ilerliyorduk böyle yokuş aşagı hiçbi rşey olmuyordu daha sonra gece karanlık bi yolda kuzenim kardesim ve dayım ileydik önümüzde bi tır devriliyordu kaza yaptı. o olayın karşı tarafında binaya sığınıyorduk bu sefer sadece kardeşim ileydim camlı bi yer vardı siyah beyaz bir köpek geldi ve ben camlı kapıyı içeri girmesin diye kapattım fakat cam kırıldı ve tamamen döküldü köpek bize ulaştı ancak zarar vermedi bi kız bana mesajla ulaştı ve tam o esnada. tanışmak istediğini ısrarla söyledi birinin ismini vericekmiş ona fal baktırmam icin. dogustan ayakları ters gibiydi anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen bu tip rüyalar oldukları gibi çıkabiliyorlar, umarım bu rüya da öyle olmaz. Sembollerle yorumlarsak, kaza, ani sonlanışları temsil eder. Rüyada gördüğünüz köpek iyi bir dost edineceğinizi söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA