Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBA CAN'NIN RÜYASI-RÜYADA YEMEĞİN GÜZEL OLMAMASI

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Gunaydın hayırlı gunler kahin hanım rüyamda çigköfte yapmışım elimde hazır vaziyette yani yaparken görmedim aynı zamanda et kıyma da görmedim yani köfte yapmışım yanımdaki birkaç kişiye dagıtıyorum ama kimse begenmiyor daha öncede yaptım iyiydi diyorum eksik olan ne acaba diye düşünürken eksik malzemenin salça oldugunu anlıyorum zaten renginden belli beyaz diyorum verin hepsini salça katıp tekrar yogurayım yapayım diyorum hayırdır inşallah yorumu varmı acaba kolay gelsin iyi çalışmalar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Kadınların sık gördükleri rüyalardan biri. Yemeğin güzel olup olmaması konusundaki endişelerin bir yansıması. Rüyalarınızı sormuşsunuz, her rüyayı yorumlamam imkansız. Bazı rüyalarınızı eliyorum mecburen çünkü herkese eşit şans vermeye çalışıyorum. Ve eskisi gibi mesaj atamıyorum herkese. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA