Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TİTANVİLO'NUN RÜYASI- RÜYADA GÖZÜN KAPANMASI

28.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Titanvilo
Hocam Dünki rüyamda annem babam kardeşim ben ve şimdiki sevgilim tolga var evlenmişiz. Sonra zrynepe soruyorum yakışıklı mı resimlerdeki kadar değil dşyor. Sonra tolga haya almaya çıkacağım diyor bende arkasından gitmek için hasırlanıyorum. Etek metek onu bunu deniyorum fslan derken gözümün biri kapalı açmaya çalışıyorum açamıyorum. Elimle zorluyorum açtığımda göz yerine içinde ben deri var. bunları gördüm. Yorumu nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İlk kez yazmışsını, elemek istemedim ama rüyayı yazdıktan sonra bir kez okuyunuz ve imla hatalarını düzeltiniz. Genelde hatalı yazılan rüyaları eliyorum çünkü. Rüyanızın başı bilinçaltınızın ürünü. Gözünüzün kapanmasının iki nedeni olabilir. Ya bu ilişki ile ilgili gerçekleri göremiyorsunuzdur ya da bu ilişki ile ilgili ağır enerjilere, belki de nazara maruz kalıyorsunuzdur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA