Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TİRYAKİ'NİN RÜYASI-RÜYADA GELECEKTEN HABER ALMAK

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tiryaki
Merhabaannemin rüyasında şimdiki oturduğu eve beyaz Nur yüzlü bir dede gelmiş annem ona demişki benim kızıma da bir bakıver demiş durumu ne olacak demiş dede bir kavonoza elini daldırmış ve benim için kavonozdan 3 tane beyaz kağıt çıkartmış annem kağıtlardaki yazılara kadar gördüm diyor bağzıları kurşun kalemle yazılıydı diyor ama ne yazdığını hatırlamıyormuş.bu aralar sıkıntılı dönemler geçiriyorum evliyim şimdiden yorumunuz için teşekkür ediyorum sağolun...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kağıtlar yeni kaderi simgeler ama bilinmesi istenmemiş ya da ne yazık ki anneniz hatırlayamıyor. Aslında bu tip suretlerle rüyalara giren varlıklar gerçekten de gelecekten doğru bilgiler verirler kişiye. Aslında cam kavanoz bu geleceğin bariz şekilde belli olduğunu da söylüyor olabilir. Umutsuzluk yüzünden siz göremiyor olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA