Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TGCCKİR' İN RÜYASI- RÜYADA BİNAYA TIRMANAMAMAK

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tgcckir
Rüyamda yengemin eskiden baktığı bi erkek cocuk var 3-4 yaşlarında onu seviyorum sarılıyorum öpüyorum kız kuzenim bana ensesini gosteriyor tıraş ettirmiş güzel mi diyor hayır diyorum.bina gibi bi yerin içinden en üste tırmanmaya çalışıyorum ama sürekli düşüyorum sonra tekrar tırmanmaya başlıyorum bir binanın en üstüne çıkıyoruz kalabalıkla binayı su basıyor kaçıyoruz biri kolumdan tutuyor bırak diyorum annem içerde kaldı diyorum geri girmeye çalışıyorum o sırada annem geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedefleriniz için seçtiğiniz yol zorlu ve başarınız neredeyse imkansız. Ancak buna rağmen bir yolunu bulacak ve başaracaksınız. Sizin iş yaşamınız zorluklarla dolu olabilir. Çalışmıyorsanız iş bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bir beklentinizle ilgili gelişmeler olacak ama sorunlar da beraberinde gelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA