Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TENZİLE TAŞ'IN RÜYASI- RÜYADA KARŞI KALDIRIMDA OLMAK

29.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba ruyamda arkadaşımla bir kaldırimdayiz arada yol,yolun oburyaninda kaldırımda sevdigim erkek ve yanında kizlar var oturmuşlar kaldırmda beni gormesin diye gidiyoruz biz ama goruyo arkadaşımla bizim binaya giriyoruz saklanicaz ama başka biri saklanmış bi bakıyorum bizi takip etmiş sevdiğim kişi sırtında dağcı çantası gibi kocaman eski bi çanta var ve çok terlemis saçı tsortu yer yer islakti yuzu üzgündü gel hadi evine birakiyim diyor benim evim bura diyorum üst kata çıkıyo şuan mesafeliyiz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onun sizden ayrı bir yaşamı var. Onu gözlüyorsunuz ama yaklaşamıyorsunuz ve muhtemelen de bir başkası ile ilişki yaşıyor. Ancak terlemesi ve üzgün olması çok sıkıntıda olduğunu gösteriyor. Bu üzgün duruma bakarsak sizin onu bir kızla görmeniz kendi kurgunuz da olabilir. Her durumda bu erkek sıkıntıda, belki arayıp sormanızı bekliyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA