Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TENZİLE TAŞ'IN RÜYASI: RÜYADA BİRÇOK BALIK GÖRMEK

26.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda eniştemin bekar erkek kardeşini gördüm ailecek çok güzel bir plajdaydık bizden başka kimse yoktu hava güzel deniz açık maviydi eniştem kardeşi ve babası plajda uzanmışlar denize karşı sohbet ediyorlar ben plajın bir ucundayım ailemin olduğu yere doğru yürürken denizin dalgaları artmaya başlıyor dalga gelip gelip gidiyor ayaklarıma boynuma kadar geliyor o şekilde kayalara tutunarak ilerliyorum bana bakıyorlar dalga kıyıya o kadar çok balık getiriyor ki ayaklarıma balık dolanıyor en son nerdeyse bacağım kadar balık görüyorum ama balıkları elime almadım akşama balık tutalım gibi bi muhabbet dönmesine rağmen sonra ailemin yanına geliyorum eniştem babası ve kardeşi beni izliyor o sırada annem bir erkek bebeği yürütmeye çalışıyordu çocuk benimmiş gibi bişeydi çocuk yürüyerek bana koşuyor sürekli öpüyor beni bende kırmızı bikini vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, zor bir süreç yaşamışsınız. Bundan sonra kısmetli bir döneme giriyorsunuz. Ayaklarınızın dibine kadar gelecek çok büyük bir fırsatı yakalamak için fırsat kollamalısınız. Yaşınızı ve medeni durumunuzu bilmiyorum. Eğer çocuk düşünüyorsanız, rüyanızın sonu bilinçaltınızın bir ürünü olabilir. Böyle bir şey söz konusu değilse erkek çocuk müjdeli habere işaret eder.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA