Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TAS'IN RÜYASI- RÜYADA KARIŞIK ŞEYLER GÖRMEK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tas
Ben rüyamda bi tanıdığım erkeği gördüm bana mimarlık işi teklif etti bende kabul ettim sonra dudağımdan öptü beni o sıra biri geliyo çekildem karışık bir rüya gördüm sonra evde uyuyorum gözümü açıyorum bir kadın odamda ben odadan çıkıyorum kadın bana silah tutuyo ama sonra sesleniyorum ünlü birine o beni gelip kurtarıyor kadının elindeki silah yere düşüyor bakıyoruz oyuncak silah çıkıyor yanındada bir Ada'm vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Birbirine atlayan, devamlılık göstermeyen, birer kare ve tutarsız rüyalar haberci olmazlar. Bunları yorumlasam bile doğru çıkmayacaktır yorumlar. Ancak okuyucular siz yine de yorumlayın diyorlar. Ben de sizinkini yorumlayayım ama gerçekten haberci rüyalar olmadığına inanın. İş teklifleri bazen gerçek hayattaki iş tekliflerini simgelerler. Adamın sizi öpmesi size yardımcı olacağını söylüyor ama gördüğünüz adam sadece bir sembol de olabilir. Kadının size silah doğrultması birinin sizi etkilyecek haberler yollamak üzere olduğunun habercisi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA