Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SWAN'IN RÜYASI- RÜYADA DAR YERDEN ÇIKMAK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen swan
Merhaba, annem yataktayken kolu omzundan çıkmış oluyor bizde üzülerek ağlıyoruz. Akşam bilmediğim bir yerde yemek yiyorum, mutfak kısmına gidiyorum, bir tabağın bile zor sığdığı yerden uzatıyorum bulaşıkları. Dışarı çıkınca elinde siyah beyaz şeritli güzel bir sopayla biri beni bekliyor bende bir sopa alıp aynı yere girip dar yerden geçtiğime şaşırıp çıkıyorum dışarı, kardeşim, babam beni bekliyordu rahatlıyorum. Kendi yüzüme başkasının yüzü gibi dışardan bakıyorum makyajlı parlak güzel bir yüz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz bir yakınından ayrılacak ya da bir vefatın ardından üzülecek. Hayatınızda bunalımlı bir dönem de böylece başlayabilir. Sıkıntıları azar azar halletmek ve çözmeye çalışmak yerine cesaretinizi toplayıp yaşamınızı değiştirmeye karar verirseniz sadece bir kez zorlanacaksınız ve ne kadar çabuk sıyrıldığınıza hayret edeceksiniz. Ruhunuzun huzur bulması için bunu yapmalısınız. Babanızın ve kardeşinizin yönlendirmelerine kulak verin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA