Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞULE ESİN'İN RÜYASI- RÜYADA SIKIŞIK YERDEN GEÇMEK

19.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Bayan arkadaşımın kullandığı arabadayım. karışık biyerlerde ilerlemeye çalışıyoruz. çıkabileceğimiz tekyer tamirhane gibi karmaşık dağınık, karanlık, sıkışık biryerin altından geçmek. buranın girişindeyken bacaklarımı görüyorum. tenim biryere sürtünmüş yada kurumuş gibi pul pul dökülecek gibi olmuş. sağ dizim ve çevresinden kalın bir tabaka cilt maskesi gibi soyup alıyorum. altında temiz düzgün bir ten var ama görmedim. keşke şimdi soymasaydım bu dar yerden geçerken yine aynısı olacak diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce de yaşadığınız benzer bir durumla, bir sıkıntı ile yeniden karşılaşacaksınız. Halbuki o travmanın izleri kabuk tutmuşmuş artık. Şimdi yeniden başlıyor. Bu kez ya bayan arkadaşınıza uyduğunuzdan sorunu yeniden yaşayacaksınız ya da sorun için bu arkadaşınızdan akıl isteyeceksiniz ve onun dediklerini yapacaksınız. Ama ruhunuz bu savaşa hazır, gardını almış bekliyor. Yaşanacaksa yaşanacak artık, çaresiz katlanacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA