Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞULE ESİN'İN RÜYASI- RÜYADA KÖPEK KANI İSTEMEK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Annem rüyasında çalıştığım yere gelmiş. Birlikte çalıştığımız bir adamın eşi annemi evine davet etmiş. kadının evine gitmişler. ev geniş ve güzelmiş. Anneme yiyecek birşeyler vermiş ve bir yer tarif etmiş, oraya gitmesini istemiş. annem elinde yiyecek bişeyle oraya gitmiş. bir süre sonra eve yaklaştığında kucağında bir köpek varmış. evi bulmuş evde kazanlar kaynıyormuş ve köpek doluymuş. bir kadın varmış.kadında annem evet köpek kanı demiş. annemden ayağındaki çorabı vermesini istemiş. annem çorabını çıkarıp kadına vermiş. kadın kazanda pişirdiği şeyi sanırım köpek annemin çorabına doldurmuş. çorap buzdolabı kadar büyümüş kocaman olmuş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Garip bir rüya. Birlikte çalıştığınız adamın eşi sadece bir sembol. Bir yönü ile birini temsil ediyor mesela adı ile olabilir. Böyle bir kadın annenize büyü yaptırmış sanki. Köpek kanı ile yapılan büyüler var çünkü. Köpeğin pişirilmesi de benze bir konuya işaret ediyor. Sanki onun bir sıkıntısına çözüm aranıyormuş gibi bir süs verilmiş olabilir olaya. Örneğin bir dua okuması, bir muska takması istenmiş olabilir. Aman çok dikkat etsin anneniz. Böyle bir şey olmadıysa yakında gerçekleşebilir. Bu konuda tedbirli davransın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA