Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞULE ESİN'İN RÜYASI- RÜYADA KÖPEĞİN ISIRMASI

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Üç kişiyiz sanırım biri eşim. iki köpek var biri simsiyah. köpekler bize saldırıyo. sabit kalın kmıldamazsanız bişey yapamazlar diyo yanımdaki. bir süre sabit kalıyoruz sonra bir bakıyorum benim elim siyah köğeğin ağzının içinde sağ el avuç içimi ısırıyo ağlıyorum. sadece beni ısırıyo. diğer köpek yokbakıyorum sol elimin üzerini de ısırmış, sol elimi de ısırmış ısırmadan sonra köpek küçülüyo, sakinleşiyo, güçsüz ve çelimsiz ufacık fare gibi bi hale geliyo. kaçmıyoda üzerine bişey koyup üstüne basıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında son kısmına geldiğimizde kendinizi fanusta hissetmeniz rüyanın bir bilinçaltı rüyası olabileceğini de anlatıyor. Ama ben yine de yorumlayayım. Başkalarının vekilleri, adamları size cephe alacak ya da direk olarak düşmanlık yapacaklar. Siyah köpek bazen devletin avukatını simgeler. Siz maddi zarardan korkarken manevi olarak da yara alabilirsiniz. Ancak bu zararı aldığınızda güçleneceksiniz. Daha doğrusu kendi gücünüzün farkına varacaksınız. Ve o zaman karşınızdakini kapana kıstırabileceğinizi farkedeceksiniz. Bizler ancak acı anında güçleniriz. Siz de böyle güçleneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA