Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞULE ESİN'İN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİ DÖVMEK

22.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Yaklaşık 2 ay önce evlendim. cumartesi gnü eşimle çok ciddi boyutta tartıştık. ogünden beri hiç görüşmüyoruz. ailemden kimse bu durumu bilmiyor ama eşimin ailesi biliyor. bu haftasonu evime eşimin aile gelecek.ablam rüyasında kayınvalidemlerin evindeymiş. bilmediği bişeyden dolayı eşime çok kızmış ve dövmeye çalışmış. ama vuramamış araya eşimin ablası engellemiş. eşimin ablası evdeki halıları silkeliyomuş, kayınvalidem yatıyomuş. kayınpederimde kayınvalidemin yanında hafif oturur gib uzanıyomuş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ablanız kocanıza karşı üstünlük kurmak isteyecek ama abla buna izin vermeyecek anlaşılan. Abla, evlilikten çok para ile ilgileniyor. Ama bu para nedir bilemem.Belki de sizin boşanmanız ya da ayrı olmanız maddi olarak ablayı mutlu edecektir. Eşinizin anne babası ise bu durumu şimdilik izliyorlar, müdahaleleri yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA