Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SULE ESİN'İN RÜYASI: RÜYADA BEBEĞİN DİŞ ÇIKARMASI

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Babam bize gücenmiş çok yalnız ve hasta. Ablamın yada benim bi erkek bbek var. Kimse ilgilenmiyo babama bırakmışlar babamda bebeği dolaba koymuş. Açıyorum dolabın kapaklarını bakıyorum bebek bana gülümsüyo. Önce kapakları tekrar kapatıp gidiyorum sonra vazgeçip bebeği dolaptan çıkarıyorum yürütüyorum okadat mutlu oluyoki. Alt iki dişi çıkmış amanda oğluşum yürüyomuş benim diyorum öyle içten gülüyoki çok tatlıydı. Ama bacak ve ayakları sakat gibi çarpık çarpıktı zor yürüyodu bu sakatlıkmı ilgilenilmediği için mi öyleydi anlayamadım. Sonra taze fasulyeler kırılmış, kimisi bütün yerdeydilet onları topladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, yaşınızı ve medeni durumunuzu yazmamışsınız. Rüyanız bilinçaltınızın bir ürünü olabilir mi? Yani çocuk sahibi olma hayalleri kuruyorsanız, bu rüyayı, bir annenin doğal bir rüyası olarak da tanımlayabiliriz. Eğer öyle değilse, rüyada erkek bebek sahibi olmak güzel gelişmelerin mutluluk verici müjdeli haberlerin işaretidir. Bebeğin diş çıkarması bu haberlerin ani olacağını simgeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA