Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SUDE NAZ ÇELEBİ'NİN RÜYASI- RÜYADA PASTANE ARAMA

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sude naz çelebi
Daha önce gördüğüm bir binadayım bina denmez bir iş hani aramın kötü olduğu bir arkadaşım kız ve birde tanımadığım bir kızla o binadaki pastaneyi arıyoruz her zaman yediğim pastayı bulmaya çalışıyoruz bulamıyoruz bazı katlarda korkutucu şeyler çıkıyor karşıma ve bağırıyorum daha sonra bie şekilde ordan çıkıyoruz fakat biraz tedirgin edici bir yer çıkınca üstümde bir şey olmadığını görüyorum girmeden üstümü arkadaşıma vermişim ve yanında da pek samimi olmadığım bir kız var bana yardım ediyolar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınızın bir köşesinde mutlu olmak, hayattan zevk almak isteği var ama hayatınızı nasıl iyi hale getireceğinizi bilemiyorsunuz sanki. Korkularınız var, pişmanlıklarınız da. Ayrıca arkadaş ilişkileriniz de istediğiniz gibi gitmiyor. Aslında bunların hepsi sizin kendi korkularınız; sizin iyi bir hayatınız var, farkedebilseniz çok mutlu olacaksınız. Diğer rüyanız için arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. O rüyada ablanız vefat mı ediyor yoksa gerçek hayatta vefat mı etti anlamadım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA