Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SU IKİZ'İN RÜYASI- RÜYADA AĞLAMAK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Su Ikiz
Kötü insanlara donusulen bir savastaymisiz babam kardeşim babaannem ile kötülere karşı savaşıyoruz kötüler evden bahçeye iniyorlar gelmeden önce babamdan odun istiyorum kardesimdende bıçak istiyorum babam kotuleri ölduruyor babaannemde kötü oluyor babam bicakliyor kötü olduğunu görünce ve ölmediğini,kardeşime doğru geldiğini gorunce kalbine bıçağı sokup çıkarıyorum 2kere babaannem comeliyor iyiye dönüşüyor babaannemin eline su döküyorum ağlamaya başlıyorum ağlama senin sevgini biliyorum diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyiler ve kötüler içinizde savaşıyor. Ailenize karşı bazen fevri davranışlar içinde oluyorsunuz. Ama bunu yine ailenizden öğrenmişsiniz. Tüm bunlar bilinçaltınızın yazdığı bir senaryoda birleşmiş. Önemli olan sonundaki ağlama sahneniz. Ağlamak ruhun ağırlığını alır, hafiflemesini ve ferahlamasını sağlar. Bu sıralar biraz sıkıntılı dönemler yaşamış olmalısınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA