Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SPAWN'İN RÜYASI: RÜYADA PARA VE ALTIN GÖRMEK

07.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SPAWN
Merhaba,Rüyamda bir restorana gidiyorum ancak başka yerlere de gitme düşüncem var tam belli değil.Sonra kalkarım diyorum ancak önüme bir şeyler geliyor ve biraz yiyorum. Sonra garson gelip yediğim pilava tuz atıyor. Kızıyorum,bir daha atıyor. Sonra bağırarak kalkıyorum, bu şekilde gideceğim ve hesabı soruyorum biraz pahalı söylüyorlar yemeğin fiyatı gibi parayı veriyorum ve hatırladığım 3 kez haram olsun diyorum ki normal hayatta bile dikkat ederim sonra parayı bozuyor. 2 adet madeni para ve kağıt paralar görüyorum ücreti ödedikten sonra. Ama yanlış hatırlamıyorsam başka kağıt paralar da gördüm gibi cüzdan da mesela.Bir yandan da altınım olduğunu biliyorum his veya bilgi daha çok bilgi diyebiliriz. Bir anlamı var mı?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda bazı şeyler istediğiniz gibi gitmiyor. Sizin dışınızda gelişen bazı olaylar canınızı sıkabilir. İşiniz ile ilgili bazı değişiklikler yaşanabilir. Daha fazla sorumluluk alacağın konularda görevlendirilebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA