Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SOSYAL STATU'NUN RÜYASI-RÜYADA SEVGİLİNİN İSTEMEYE GELMESİ..

03.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sosyal statu
Rüyamda suan ayrı olduğum sevdiğim adam bizim eve gelmişti tek başına ve ev çok kalabalikti kimse onu farketmiyordu bile. Mutfakta ikimiz yalnizken beni öptü en icten şekilde ve sonra içeri annemlerin yanına gidip oturdu ve beni istedi. Ben yan odadan olanları dinledim ailemin yanına gitmedim.Benim babam vefat ettiği için rüyamda abimden istedi beni ve ailesi olmadan tek başına. Abim onu reddetti üstelik kizarak kırarak. Sevdiğim adam evden çekip gitti sakinlesince onu aradım. Teşekkürler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki bu bir bilinçaltı rüyası. Sevdiğiniz adamın size evlenme teklif edeceğini söylemiyor bu rüya, sizin onun dönmesini ve sizinle evlenmesini isteğinizi haber veriyor bize. Hatta reddedilen tarafın o olmasını diliyorsunuz. Bunu kendiniz yapamazsınız çünkü ona karşı zayıfsınız. Bu nedenle rüyanızda bu işi abiniz yapmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA