Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİYAH JAGUAR'IN RÜYASI- RÜYADA JAGUARIN AĞIRLIĞINI HİSSETMEK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Siyah Jaguar
Merhaba, rüyamda annemin yazlığının bahçesindeyim. Eşim biraz mesafede duruyor. Yanımda küçük kızım var. Birden büyük, simsiyah bir jaguar görüyorum. Bana saldıracakken üzerine hortumla su tutuyorum. Bu şekilde oyalıyorum onu fakat eşim beni bir türlü kurtarmaya gelmiyor. Hortumdan su da kesilince, jaguar sol göğüs kafesime uzanıyor. Sırtüstü yerde yatıyorum. Hareket edemiyorum ve hatta nefes almakta inanılmaz güçlük çekiyorum. Çok ağırdı... Düşününce hâlen hissedebiliyorum. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir rahatsızlık habercisi olabilir bu rüya, özellikle kalp rahatsızlıklarına ve sol meme ile ilgili durumlara karşı dikkatli olun. Başka bir açıdan bu rüya bir üzüntüyü haber veriyor da olabilir ne yazık ki. Size güzel şeyler söylemek isterdim ama rüyada hissettiğiniz ağırlığı güzelliğe yoramıyorum. Umarım iyi şeyler olur hayatınızda, rüyanız da doğru çıkmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA