Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİRİ'NİN RÜYASI: RÜYADA HEDİYE YÜZÜK ALMAK

26.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Siri
Rüyamda ölmüş olan anneannemi sağ gördüm sonra kız kardeşimi birinin bıçakladığını onlarla gittiğimizde serbest kaldığını gördüm sonra serbest kalanlardan birinin öldüğünü ve bana saldırdığını gördüm olayın olduğu yerde eşyalarımı almaya dönmüştüm uzun zamandır hiç konuşmadığım bir arkadaşımı aradım konuştuk barıştık hatta atladı geldi kurtardı beni telefonda beni sevdiğini söyledi gemiye götürdü orada yüzük uzattı ben de taktım sen peki hala seviyor Musun beni dedi onu sonra konuşuruz dedim ama bir yıldır gerçekte görüşmüyoruz ne anlama geldiği benim için çok önemli olan bir rüya gerçekten
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, kız kardeşiniz biriyle olan ilişkisini sonlandıracak. Rüyadaki yüzük bağlılıktır. Bazen bir iş bağlantısını bazen de özel bir bağlantıyı temsil edebilir. Aslında o kişi sizinle zihninde bağını koparmamış. Bir barışma söz konusu olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA