Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİPO'NUN RÜYASI- RÜYADA KAPILARI AÇMAK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sipo
Rüyamda Demir beyaz bir kapı görüyorum o kapıyı açamayacağımı düşünüp kapının kolunu tutup açmaya çalışıyorum ikinci denememde açabiliyorum.ikinci bir beyaz Demir kapı önüme çıkıyor yine açamayacağımı düşünüp ilk denememde açabiliyorum.üçüncü kapı önüme çıkıyor bu sefer kapıyı üstüme kapatıyorum dışarıdan biri açmaya çalışıyor iki kere kendime doğru çekiyorum ama dışarıdaki kapıyı açabiliyor.Kapı açıldığında karşımda zenci bir adam görüyorum.kapı açılınca korkmuyorum ve o kapıdan çıkıyorum.TŞK..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi çabanızla, girişimciliğinizle ve biraz da şansınızla hayatınızda çok önemli değişimleri aşama aşama yaşıyacaksınız. En sonunda çok müjdeli sonuçlar elde edeceksiniz. Zenci adam genç ise bu rüya erkeklerle ilişkilerinizle ilgili olabilir ve sonuçta o kişiye benzer biri ile evlenebilirsiniz mesela. Eğer zenci erkek sizin yaşınıza uygun değilse ya da siz evli iseniz bu rüya kariyerinizle ilgilidir ve zenci adam müjdeli sonucu temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA