Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİNEM'İN RÜYASI- RÜYADA BAŞKA MEKANLARDA OLMAK

20.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sinem
Ben rüyamda bildiğim açık bi yerdeyim.Kafamı bi an çevirdiğimde bi satıcının tropik meyveler sattığını görmekteyim fakat daha önce görmediğim meyveler ama tropik olduğunu rüyada biliyorum.Sonra yoluma devam ederken karşıdan bir kadınla bebek arabasında bebeğiyle bana taraf geldiğini görüyorum o an kadının kendini öldüreceğini hissediyorum.Bulunduğum yerde hiç tren olmamasına rağmen kadın trenin önüne atladı.sanki orda o anı gerçekten yaşadım ve kadına engel olamayışımın vicdan azabını yaşadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeterince derin uyuduğumuzda bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın izlerine ineriz. Bu yaşamlara dair iz bırakan kareler ve genellikle de ölüm anımıza yakın anıları bazen kendimiz gibi bazen de dışarıdan izlermiş gibi görürüz. Trenin önüne atlayan büyük ihtimalle sizdiniz. Ölüm anınızı görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA