Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEYHMUS CEMİLOGLU'NUN RÜYASI- RÜYADA PEYGAMBERLERLE BİRLİKTE OLMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seyhmus cemiloglu
Mrb lar, ruyamda peygamberimizi, hz ebubekiri, hz osman, hz ömer yada hz ali yi gördüm hep birlikte bir düğüne gitmek için bir münibüse bindik ve hızla gitmeye başladık , yolda ilerledikten sonra ,sanki kocaman bir dağ yolu kapatmştı. Arabadan indik peygamberimiz peygamberimiz elini omzuma koyup hadi seyhmus yolumuz acta yolumuza devam edelim dedi, bende ellerimle hızlıca toprağı kazmaya başladım. O sırada ayağım kaydı ve tepeden aşağıya doğru yuvarlandım, kendimi birden arabistanda bir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Peygamberler inancınızı simgeliyorlar. Ben rüyanızın diğer bölümlerini de okudum ama sadece bir bölümünü buraya aldım. Bu rüya bilincinizle inancınızın çatışmasını simgeliyor. Siz inancınızla dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olduğunuzu düşünüyorsunuz ancak diğer yandan ailevi eğitiminiz ya da ailenizin eğilimleri size tersini söylüyor. O nedenle kızgınsınız. Babanızın şeytani tarafı temsil etmesi onun size engel olduğunu anlatıyor bize. Rüyanın tamamı bu rüyanın bir bilinçaltı rüyası olduğunu söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA