Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEYHAN'IN RÜYASI: RÜYADA YASTIK GÖRMEK

08.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seyhan
MerhabalarRüyamda bir erkek ve bir kız arkadaşım ile çiğköftecide oturuyorduk. Erkek olan arkadaşımızın çiğköftesini yemesini bekliyorduk. Sonra o bana çiğköftesinin içindeki marullardan çıkarıp ikram etti ve bende yedim. Ardından kız olan arkadaşımla birlikte ev aramaya gitmeye karar verdik ve erkek arkadaşımız da bizimle gelip yardımcı olmaya çalıştı. Güvenilir olmayan sokaklara girmemizi engelledi. Ama yinede gece karanlık yerlerde dolaştık ve biraz korktum. O sırada benim elimdeki poşette bir yastık varmış ve ben gezerken onu kaybettiğimi farkettim. Ardından kız olan arkadaşımla beraber yastığı aramak için eve geri döndük ama onu bulamadık.Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yolla ilgili bir konuda emek vermişsiniz ve arkadaşlarınızla birlikte emeğinizin karşılığını alacaksınız. Ayrıca sosyal evrenizde imajınız da güçlenecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA