Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVİLAY'IN RÜYASI: RÜYADA PİLOT OLMAK

23.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevilay
33 yaşında evliyim ve hostesim.8 sene önce bir arkadaşım beni rüyasında görmüş.Ertesi gün beni telefonla arayıp rüyasını anlattı.Beni rüyasında pilot olarak görmüş.‘’Hava çok karlı fırtınalı idi ve sen uçağı tek başına indirdin. O uçağı böyle kötü bir havada yere indirmen imkansızdı ama sen zoru başardın, sen ilerde pilot olucaksın.Pilot olduğunda da gel beni bul, benim rüyalarım birebir çıkar’’dedi.Geçen sene ise işimde çok stresli olduğum bir gün dua edip yattım.Rüyamda ikinci kaptan koltuğunda oturuyordum.Yanımda mesul kaptan vardı.Kokpitteki ekrana eğildi ve bak üstümüzden takımyıldızları geçiyor görüyormusun dedi.Bir anda etrafımızı takımyıldızları sardı.Önce korktum, çok heyecanlandım ve sonrasında çok mutluydum.Hislerimi tarif etmem imkansız.Sonra uçağı indirdik.Mesul kaptanın bej renkli pardesüsünü giyerek kokpitten çıktım fakat pardesünün üstünde bir kaç damla kan vardı.Pilot eğitimi alıp almamakta kararsızım.rüyamı yorumlar mısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok pilot olmak istediğiniz için bu bir bilinçaltı rüyası muhtemelen. Yine de bilemem tabi, bu rüya size özel bir rüya. Belki de gerçekten olduğu gibi geleceği görmüşsünüzdür. Hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun. Eğer gerçekten istiyorsanız ve bu sizi mutlu edecekse hayallerinizin peşinden gidin derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA