Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDASOYLU'NUN RÜYASI: RÜYADA EVLİLİK TEKLİFİ ALMAK

27.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevdasoylu
Rüyamda arkadaşımın abisi bana turuncu bir gül verip diz çöküyordu. Beni sevdigini ve benimle evlenmek istediğini söylüyordu elim titriyordu. Ve ona okumak istediğimi evlenmek istemediğimi ona karşı o gözle bakmadığımı söylüyordum. 2. Defa tekrar geliyordu bir poşet çubuk kraker bana hediye ediyordu ben almıyordum. Üzgün bir şekilde gidiyordu. Annem babam bana neden biriyle sevgili olduğumu sordu ben sevgilimin olmadığını anlatmaya çalışsam da ısrar ettiler. Arkadaşımın abisi karşımda diz çökerken biri fotoğrafımızı çekip babama göndermiş. Babam bunun yüzünden eve icralık geldiğini ve beni bir daha evde istemediğini söylüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, arkadaşınızın abisi bir sembol yalnızca. Gerçek hayatta da evlilik teklifi olmasa da, size aşkını ilan eden biri çıkabilir. Duygularınız aksini söylüyor ama sizin de sevmeye ve sevilmeye ihtiyacınız var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA