Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDASEVDA'NIN RÜYASI: RÜYADA AHŞAP ÇİT ÇEVİRMEK

06.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevdasevda
Günaydın aynı rüya içinde bi çok şeyi bi arada gördüm hepsini yaşadım. ayrıldığım sevdiğimi görüyorum şuan teklif ettiği kızı istemeye gitmişler bende ordayım minderin üzerinde oturuyom. Bundan öncede salçalı spagetti yiyom. bu esnada yeşil çimenlerle kaplı düzlük ovadayım ahşap çit i yuvarlak daire olarak çeviriyom. Lütfen bilinçaltı rüyası demeyin ...Teşekkür ederim hoşçakalın
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayrıldığınız sevgilinizi ve yeni ilişkisini düşündüğünüz için rüyanızda karşınıza çıkması gayet normal ve üzgünüm ama yine mesaj içeren bir rüya değil. Sıklıkla düşündüğümüz, kafamıza taktığımız ve olmasını istediğimiz şeyler bilinçaltı rüyalarıdır ve herhangi mesaj vermezler. Ahşap çiti yuvarlak daire olarak çevirmek kendi kendinize duygusal olarak zarar verdiğinizi söylüyor. Kendinizi hapsetmişsiniz ve kendinizi biraz serbest bırakmanız ve özgürleşmeniz gerekiyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA