Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SESSİZ SOLFEJ'İN RÜYASI- RÜYADA GEÇMİŞ YAŞAMLARA DÖNMEK

22.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sessizsolfej
Merhabalar,Ben bekar biriyim, gördüğüm rüya şöyle. Bir kızım ve bir oğlum var, kızım annemle bir sandalda geziyorlar, bende başka bir sandalda geziyorum, kızımın yaşı küçük ve birden suya düşüyor bende onu kurtarmak için suya atlıyorum. Sonrası uyandım, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya geleceğe ait bir sahne olabilir. Gerçekten de ileride böyle bir olay yaşayabilirsiniz. Başka bir açıdan önceki hayatlarınızdan birinde yaşadığınız iz bırakan anılardan biri olabilir. Yeterince derin uyuduğumuzda bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait anılara ulaşırız. Bunu bir de hipnoz sırasında yapabiliyoruz. Geçmiş yaşamlarda genellikle hatırlanan sahneler bize ya da sevdiklerimize ait ölüm sahneleri oluyor. Ben rüyanızı yorumlarken ikinci yoruma daha fazla ihtimal verdim. Rüyayı daha geniş anlatsaydınız ayrımı net yapabilirdim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA