Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEMİLİ'NİN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

29.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semili
Merhaba ismim Sema bugun namaza ve oruca başladım ama gördüğüm rüya beni korkutuyor . Rüyamda bi Kiz ismi Emine esmer güzel birisi sanki bi sıkıntısı var ama diyemiyormuş gibi ben kardeşimle neden se rüyamda cok ilgileniyorum sonra ben mutfağa giriyorum kız annemlerin yatak odasına giriyor kolunu ayağı kesik bi vaziyette ben korkuyorum ams bağırmıyorum ağlamıyorum sonra annemi ve teyzemi çağırmaya annemler gidiyorum cay iciyorlar ve bu durumu kaiye almıyorlar neyse kalkıyoruz masa dan bizim evin yolunu tutuyoruz yolda baya kalabalık insan hepsi de kadın bizim mahalle den birisi para dağıtmış oluyor 10 tl sonra bi kadın üstünde gelinlik o kalabalığın icin de sonra ordan ayrılıyoruz en garip durum olay bizim evde gerçekleşiyor ama biz yan komşumuzun evine gidiyoruz sonra ölü kokusu alıyoruz ölmüs falan diyorlar zaten o kişinin yasamasına ihtimalde YÖK tu cok korkuyorum yardım eder misiniz mübarek Ramazan günü nedir necidir.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, Allah kabul etsin namazınızı ve orucunuzu. Rüyada korkmak gerçek hayatta şaşkınlıkla izleyeceğiniz bir olayın meydana geleceğini haber verir. Ancak bence sizin rüyanız bilinçaltınızın bir ürünü. Gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun, gizemli şeylerle uğraşmayın. Bir süre korku filmi izlemeyin, bu tür kitaplar okumayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA