Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEMANUR ŞAHİN'İN RÜYASI- RÜYADA HAMİLE OLMAK

22.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semanur Şahin
Rüyamda biriyle nişanlı ve hamileydim. Annemlerin evindeydik bir kadın geldi ve nışanlımdan hamile olduğunu söyledi sonra sinirimden ağlamaya başladım odaya gittim ağlıyordum onlar içeride tartışıyordu Sonra nişanlım benim yanıma geldi sana bir sürprizim var dedi bize tatil için yer ayırtmış sonra ağlamayı kestim ve gülmeye başladım ona sarıldım sonra o kadın gidiyordu sinirlenip ona omuz attım birşeyler söyledim sitem ettim bağırıyordum ve gitti sonra uyandım yorumlarsaniz çok mutlu olurum :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gönlünüzde biri yok ama evlilikle, ilişkilerle ilgili hayalleriniz var. Hamileliğiniz bu beklentinin sıkıntısı içinde olduğunuzu söylüyor bize. Ama yakın bir zamanda bir gelişme olmayabilir. Diğer bir açıdan hamilelikler en fazla dokuz ay sürer. Eninde sonunda istediğiniz olacak demektir bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA