Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SELİN'İN RÜYASI- RÜYADA UÇMAK

20.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen selin
Rüyamda kollarimi açmış uctugumu görüyorm öyle güzel uçuyorumki çok huzurla uçuyorum ha bide benm beyaz bi güvercinim olduğunu görüyorm onunla birlikte uçuyomusum sonra güvercinle birlikte uçarken onu öpüp sarildigimi sonrada birlikte tekrar uçmak için bıraktıgimi görüyorm ondan sonrada ata binicekmisim onun için hazirlandigimi kiyafetlerimi giyindigimi görüyormailesi sıkıntılı olan bi sevgilim var evlenmek istiyoruz ama ailesinin sırf maddi sebepten dolayı uzak durdugunu düşünüyorm inş hayirdr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her türlü uçma rüyası hayırlıdır, merak etmeyin. Uçmak, veballerden, günahlardan, sıkıntılı durumlardan ve hastalıktan kurtulmayı temsil eder. Üzerindeki negatif enerjilerden sıyrılan ruh havalanır. Güvercin, haberdir, barıştır, sevgidir. Ona sarıldığınıza göre sevgilinizle ilgili güzellikler sizi uçuracak demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA