Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEDABEYİMXALA'NIN RÜYASI- RÜYADA ARADIĞIN KİŞİNİN YERİNİ ÖĞRENMEK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sedabeyimxala
Yıllardır rüyamda aynı yeri görüyorum,dün gece de gördüm,bizim eski okulun aşağı tarafnda bi lokanta varmış bende okul arkadaşımla hep o lokantada yemek yiyorum,geziyorum o tarafları,belki şimdiye kez 20 kez gördüm aynı yeri rüyada ama uyanınca düşünüyorum bizim okuş tarafda öyle bi lokanta yok,ve bugün 10 yıldır aradığım birinin nihayet adresini buldum ve rüyada gördüğüm o lokantanın ismini verdiler bana orda kalıyormuş,sora araştırdım okulun biraz aşağı tarafnda gerçekten öyle bi lokanta
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz onun orada olduğunu biliyormuş ve gidip oralarda onu arıyormuş ama bilincinizin bundan haberi yokmuş. Bazen bu tip şeyler oluyor. Biz geceleri uykumuzda pek çok yere gider, ruhsal bedenimizle zamandan ve mekandan bağımsız gezeriz. Bu gezilerde ruh, anında düşündüğü insanların yanına, yakınına gider. Siz de oraya gidiyormuşsunuz ama neden gittiğinizi anlayamıyormuşsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA