Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARICADI'NIN RÜYASI- RÜYADA ÖLMÜŞLERİMİZLE KONUŞMAK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarıcadı
İlk önce dedemin büyükdedemin büyük amcaların ve babaannemin olduğu mezarlıkta görüyorum kendimi.Yalnız mezarlığın üstünü kapatmışlar.Ön taraftan kuş avlıyorlarmış tel örgülerin arasından.Ben gerçek hayatta yeni sözlendim.Dedemle sanki ruhani bir biçimde konuşuyoruz o kadar mutluyum ki hissediyorum dedemde çok mutlu.O ara hava kararıyor babaannemin gözlerini üzerime diktiğini hissediyorum ve belim ağrımaya başlıyor.Sanki sözlendim diye o kadar öfkeyle bakıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedeniz eril enerjiyi simgeliyor, babaanneniz ise dişil enerji. Eril enerji açısından yaptıklarınız onaylanıyor ama kadınlık açısından zarar göreceğiniz adımlar atıyorsunuz. Yani bu söz, evliliğe doğru giderse kendinizden ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Ya da kadınsal açıdan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Aslında bu rüya gerçekleşmeden tam olarak neyi kastettiklerini anlayamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA